توسط سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت:
پانزدهمین شماره نشریه تحلیلی "بصائر" ویژه اساتید شبکه ملی قدرت نرم، توسط معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور چاپ و برای اعضای این سازمان ارسال شد.
معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید مطرح کرد:
هرچند در ظاهر دولت‌های غربی همواره از توجه به انسان و رعایت حقوق وی سخن می‌گویند، اما این نوع توجه پیوند زیادی با نظام اقتصادی آنان دارد. توضیح این‌که سرمایه‌داری غرب به رفاه انسان توجه و تأمین زندگی مرفّه برای او را مدّ نظر دارد، اما این توجه بیشتر بدین سبب است که شهروند غربی بتواند کار کند، مالیات بپردازد و طغیان نکند.
معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید مطرح کرد:
کرونا یک تهدید برای اقتصاد ایران است ولیکن می توان با تکیه بر نقاط قوت و بهره گیری از فرصت های به دست آمده نه تنها از این شرایط عبور کرد بلکه الگویی موفق از مدیریت ایرانی اسلامی را در مقابله با بحران های اقتصادی ارائه داد.
توسط کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی‌وحرفه ای دختران اهواز اجرایی شد:
مسئول کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی‌وحرفه‌ای دختران اهواز به تشریح اقدامات این کانون از جمله برش و دوخت بیش از ۲۰ هزار ماسک و توزیع یک هزار بسته غذایی پرداخت.
در دومین ویدئو کنفرانس سراسری بسیج اساتید دانشگاه فنی وحرفه‌ای مطرح شد:
معاون نظارت و بازرسی سازمان بسیج اساتید در دومین ویدئو کنفرانس سراسری بسیج اساتید مطرح کرد: عملکرد دانشگاه فنی در مبارزه با کرونا بالاتر از سایر دانشگاه‌ها و تا ۹۰ درصد موفقیت آمیز بوده است.
در گفت‌و گو با استاد دانشگاه و هادی سیاسی بسیج استان خوزستان مطرح شد:
پیرامون موضوع حضور نفتکش‌های ایرانی در ونزوئلا و یاوه‌گویی‌های برخی از کشورها به ویژه آمریکا، روابط عمومی سازمان بسیج اساتید خوزستان با دکتر حسن لارتی استاد دانشگاه آزاد اسلامی بندرماهشهر و از هادیان سیاسی کشوری بسیج به گفت‌وگو پرداخت.
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گلستان گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به نیازمندان ۱۳۲ گروه جهادی و مردمی در توزیع بسته های معیشتی همکاری کردند.
به همت معاونت امور بانوان بسیج اساتید استان البرز برگزار شد:
کنفرانس "دنیای امروز، سلامت و نقش رسانه ها" با مطالعۀ موردی کرونا و رفتار شناسی اجتماعی، روز سه شنبه ۹۹/۰۳/۰۶ ساعت ۹ صبح توسط دکتر تاجیک فوق تخصص سلامت، علوم رفتاری و محیط زیست و به همت معاونت امور بانوان سازمان بسیج اساتید استان البرز برگزار شد.
تیزر سلسله جلسات ویدئو نگاشت با موضوع
ویدئو نگاشت : برنامه ای است گفت و گو محور پیرامون مهمترین مسائل کشور و استان با تاکید بر جهش تولید که با حضور اساتید، نخبگان و مسئولین استانی با همت بسیج اساتید استان گیلان ضبط، تدوین و انتشار می یابد.
در یادداشت مهدی حاتمی استاد حقوق دانشگاه کردستان مطرح شد:
عضو هیات علمی دانشگاه کردستان در یادداشتی به بحث انتخاب رئیس مجلس شورای اسلامی پرداخته است.
در پی شهادت اولین بانوی شهید مدافع سلامت استان هرمزگان صادر شد:
اوج مهرورزی و عطوفت نسبت به هم نوع توسط مدافعان سلامت. انسان های خیرخواه و خدوم بندگان ویژه خدایند و مورد عنایت خاص او.
امام جمعه مینودشت گفت: امسال به‌خاطر شرایط کرونایی و محدودیت برگزاری مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام راحل، از فضای مجازی برای معرفی اندیشه‌های آن حضرت استفاده کنیم.
مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور اصفهان مطرح کرد:
محمد جواد عطایی متخصص عرصه بورس و تحلیل‌گر ارشد بازار سرمایه گفت: بخشی از گران شدن قیمت‌های سهام در بورس کاملا طبیعی است یعنی انتقال تورم به آنها بوده است، پذیره نویسی صندوق‌های دولتی هم قاعدتا دولت سهام بنیادی را عرضه می کند که هم از نظر سوددهی ارزشمند و سهام بسیار کم ریسکی است.
به همت اندیشکده برهان؛
کتاب «عزّت ملّی» با موضوع بررسی تطبیقی عزّت‌طلبی و یا تحقیرپذیری در سیاست خارجی ایران منتشر شد.
به همت بسیج اساتید استان خراسان رضوی:
دومین کارگاه آموزشی مشاوره هدایت تحصیلی و کنکور روز پنج‌شنبه در محل سازمان بسیج اساتید استان خراسان رضوی برگزار شد.

صفحات