نشست بررسی اهداف آمریکا از اقدام اخیر علیه سپاه با حضور دکتر محمود بابایی

یکشنبه 1398/02/01 - 12:54 kerman
در راستای تبیین اهداف آمریکا :

نشست بررسی اهداف آمریکا از اقدام اخیر علیه سپاه با حضور دکتر محمود بابایی

دکتربابایی: انتظار رفتار عقلانی و مستقل از لابی یهود از دستگاه سیاستگذاری آمریکا بیهوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان؛ نشست بررسی اهداف آمریکا از اقدام اخیر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور دکتر محمود بابایی عضو هیات علمی دانتشگاه شهید باهنر کرمان و سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان و دکترایلخانی پور عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه شهید باهنر کرمان با استقبال اساتید و دانشجویان برگزار گردید.

در این نشست علمی به اهمیت نفوذ لابی یهودی صهیونیستی در کنگره و دستگاه حاکمیت ایالات متحده آمریکا اشاره شد و تاثیر این لابی بر سیاست های اتخاذی ایالات متحده آمریکا در عرصه بین المللی بررسی شد. دکتر بابایی به رابطه اقتصادی و تجاری دونالد ترامپ و خانواده وی با سیستم سرمایه داری صهیونیستی در اسرائیل و آمریکا پرداخت و کنش های اخیر در سیاست خارجی آمریکا را بی تاثیر از این شاخص ها ندانست.

دکتر ایلخانی پور و دکتر بابایی به برخی از اقدامات اخیر ایالات متحده آمریکا در منطقه و جهان از جمله حمایت آمریکا از انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به اورشلیم، به رسمیت شناختن حاکمیت این رژیم بربلندی های جولان، خروج از برجام و تحریم های نفتی اشاره نمودند و براین اساس انتظار رفتار عقلانی و مستقل از لابی یهود را از دستگاه سیاستگذاری آمریکا بیهوده ارزیابی کردند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)