برگزاری نشست بصیرتی بیانیه گام دوم به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور جیرفت

سه شنبه 1398/09/12 - 17:42 kerman
با حضور حجت الاسلام سعادت فر امام جمعه جیرفت؛

برگزاری نشست بصیرتی بیانیه گام دوم به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور جیرفت

حجت الاسلام سعادت فر: جامعه از دید رهبری نیاز به نشاط و امید باطنی و درونی دارد، هر چند برخی نشاط ظاهری و بیرونی را محور کار قرار می دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج نشست بصیرتی تببین اهداف و چشم انداز بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور جیرفت برگزار شد. در این نشست حجت الاسلام سعادت فر امام جمعه محترم جیرفت و دکتر ویسی ریاست دانشگاه پیام نور جیرفت حضور داشتند.

حجت الاسلام سعادت فر ضمن تبیین ابعاد بیانیه گام دوم افزود: جامعه از دید رهبری نیاز به نشاط و امید باطنی و درونی دارد، هر چند برخی نشاط  ظاهری و بیرونی را محور کار قرار می دهند ولی از نگاه اسلامی و دینی نشاط باطنی پایدارتر و برای جامعه مفید تر است.

دکتر ویسی ریاست دانشگاه پیام نور جیرفت نیز در سخنانی امید را موتور محرکه جامعه دانست و گفت: بدون امید ایستایی و میرایی در جامعه حاکم میگردد و اینکه دانشگاه و استاد برای تحقق این مساله جایگاه خاصی داردند.

در اد امه این جلسه سخنرانان وارد مباحث مربوط به بیانیه گام دوم شدند و ابعاد این بیانیه را واکاوی کردند. دکتر ویسی، دکتر پیرنیا و همچنین دکترصفوی اشاره کردند که در گام نخست، انقلاب اسلامی به دنبال نهاد سازی و تثبیت ریشه های انقلاب بوده است و گام دوم از سن چهل سالگی انقلاب، به دنبال تحقق آرمان های بزرگ در جهت تمدن سازی و الگو شدن در جهان اسلام وعرصه بین المللی است.

در پایان اعضا توافق نمودند که سلسله مباحث مرتبط با بیانیه گام دوم به صورت منظم ادامه یابد و مطالب مطرح شده به صورت مکتوب در اختیار اساتید قرار گیرد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)