نشست ارزیابی عملکرد دولت های پس از انقلاب در تحقق عدالت اجتماعی برگزار شد.

چهارشنبه 1398/09/13 - 15:53 kerman
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور سیرجان:

نشست ارزیابی عملکرد دولت های پس از انقلاب در تحقق عدالت اجتماعی برگزار شد.

دکتر منتظری ضمن تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزه عدالت اجتماعی در قیاس با دوره پهلوی به توفیقات و کاستی های دولت های مختلف در این حوزه اشاره داشتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان؛ بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج، اولین جلسه از سلسله جلسات "نقد و نظر" با موضوع عدالت اجتماعی (ارزیابی عملکرد دولت های پس از انقلاب در تحقق عدالت اجتماعی) به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور سیرجان با حضور اساتید بسیجی، کارکنان و با سخنرانی دکتر فاطمه پورشهسواری و دکتر محمد منتظری برگزار شد. در این نشست ابتدا دکتر پورشهسواری به تبیین مفهوم عدالت اجتماعی و ذکر مصادیق آن پرداختند و سپس دکتر منتظری ضمن تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزه عدالت اجتماعی در قیاس با دوره پهلوی به توفیقات و کاستی های دولت های مختلف در این حوزه اشاره داشتند. همچنین اساتید شرکت کننده ضمن مشارکت در بحث و بیان دیدگاه های خود؛ به طرح سوال از سخنرانان جلسه پرداختند.

پس از این نشست اساتید بسیجی به همراه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور سیرجان با امام جمعه محترم شهرستان سیرجان دیدار نمودند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)