جلسه شورای تخصصی سازمان بسیج اساتید استان کرمان

جلسه شوراهای تخصصی سازمان بسیج اساتید استان کرمان باحضور معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور تشکیل شد.

دکتر شمس الدینی: رویکرد جدید سازمان بسیج اساتید کشور راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، جلسه شوراهای تخصصی سازمان بسیج اساتید استان کرمان با حضور دکتر شمس الدینی معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور تشکیل گردید. در این جلسه که با حضور دکتر محمود بابائی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان و اساتید عضور شوراهای تخصصی این سازمان شکل گرفت دکتر شمس الدینی به تشریح رویکردها و برنامه های پیش روی سازمان بسیج اساتید کشور در افق دهه پنجم انقلاب پرداخت. ایشان تشکیل مدرسه حکمرانی و سیاستگذاری را از رویکردهای جدید سازمان برشمرد.

معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور تشکیل کارگروهی در جهت اصلاح سیستم ارتقاء اساتید را با گرایش حل المسائلی محور از اهداف کلان سازمان بسیج اساتید کشور ارزیابی نمود. در ادامه دکتر محمود بابائی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان نیز به اهمیت تشکیل شوراهای تخصصی در راستای پیش برد امور اشاره نمود و به بیان دستاوردهای شوراها در چند ماهه اخیر پرداخت.

در این جلسه اساتید عضو شوراهای تخصصی به بیان انتقادات و پیشنهادات خود نسبت به برنامه ها و رویکردهای سازمان بسیج اساتید کشور پرداختند که دکتر شمس الدینی به این موارد پاسخ گفت.

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

معرفی اساتید