با حضور اساتید بسیجی:

آخرین نشست عمومی حلقه صالحین کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرمان برگزار شد.

دکتر جلالی: مدیریت و کنترل استفاده از فضای مجازی بسیار مهم و نیازمند مهارت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان؛ آخرین نشست عمومی حلقه صالحین کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرمان در سال ۹۷ با حضور اساتید بسیجی عضو کانون برگزار شد. در این جلسه دکتر جلالی کارشناس فضای مجازی به اهمیت و نقش رسانه و فضای مجازی در دنیای امروزی پرداخت و کنترل استفاده از رسانه را برای فرزندان از سوی والدین بااهمیت ارزیابی نمود. ایشان در ادامه به راهکارهای کنترل و مدیریت استفاده از فضای مجازی پرداخت و آسیب های فضای مجازی را بیان کرد.

در این نشست دکتر منظری توکلی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، دکتر آقاجانی دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی کرمان، دکتر حجت بابائی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرمان و دکتر حجت قاسم پور مسئول فرهنگی سازمان بسیج اساتید استان کرمان حضور داشتند.

دکتر منظری توکلی در سخنانی ضمن خوش آمد گویی و تقدیر از حضور اساتید بسیجی در این نشست، آسیب شناسی استفاده از فضای مجازی را بسیار مهم ارزیابی نمود و از زحمات جناب آقای دکتر جلالی در این عرصه تقدیر کرد. در ادامه این نشست اساتید بسیجی پرسش ها و چالش های خود را مطرح کردند و دکتر جلالی پاسخ سوالات را بیان نمود. در پایان این نشست اساتید بسیجی صبحانه خود را در کنار مسئولین و مدرس نشست میل نمودند.

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

معرفی اساتید