در ادامه سفر به رفسنجان،

بازدید دکتر محمود بابایی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان از کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان و تقدیر از دکترحسینی نسب

دکترحسینی نسب سرپرست کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان رشد عضوگیری در کانون را هدفمند و با شتاب ارزیابی نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، دکتر بابایی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان و هیات همراه از کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان بازدید نمودند و از نزدیک مشکلات کانون و اساتید بسیجی را بررسی کردند. در ادامه سفر دکتر بابایی و هیات همراه به شهرستان رفسنجان و در بازدید از کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان، ابتدا دکتر بابایی ضمن تبریک سالروز گرامیداشت مقام معلم به اساتید بسیجی هدف این بازدید را آشنایی با مشکلات اساتید بسیجی و خداقوت به فعالان عرصه بسیج اساتید در کانون دانست. ایشان رویکرد بسیج اساتید را غالبا فرهنگی دانست و تلاش اساتید بسیجی در بخش های مختلف جامعه و نگاه حل المسائلی به مسائل را ستودنی ارزیابی کرد. همچنین دکتر بابایی تلاش های علمی اساتید بسیجی را ضروری ارزیابی کرد و راه اندازی اندیشکده های مختلف را با هدف بهره مندی از توان علمی اساتید بسیجی مهم دانست.

در ادامه اساتید بسیجی به طرح دیدگاه ها و مسائل خود پیرامون فعالیت های کانون پرداختند. دکترحسینی نسب سرپرست کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان رشد عضوگیری در کانون را هدفمند و با شتاب ارزیابی نمود. ایشان با تشریح مهمترین برنامه های اجرا شده توسط کانون، نگاه اساتید را به مجموعه بسیج در دانشگاه مثبت ارزیابی کرد. همچنین حجت الاسلام بخشی معاون فرهنگی دانشگاه نیز ضمن خیر مقدم به دکتر بابایی و تقدیر از حضور ایشان و هیات همراه در کانون، بسیج اساتید را در عرصه فرهنگ در دانشگاه آزاد بسیار موفق اریابی نمود و خواستار استمرار برنامه ها و فعالیت های کانون شد.

در پایان دکتر بابایی با اهدای لوح سپاس از زحمات دکتر حسینی نسب سرپرست کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان قدردانی کرد.

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

معرفی اساتید