در جهت حمایت از دانش آموزان مناطق محروم

بازدید دکتر محمودبابایی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان و مسئولین سازمان از مرکز نیکوکاری رضوان کرمان

دکتر بابایی در این بازدید آمادگی مجموعه بسیج اساتید استان را در ارایه خدمات آموزشی و استفاده از ظرفیت علمی اساتید بسیجی در کمک به دانش آموزان نیازمند و دانش آموزان مناطق محروم جنوب و جنوب شرق استان اعلام نمودند و کمک به مستضعفین و نیازمندان را از رویکردهای سازمان بسیج مستضعفین برشمردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، صبح امروز ۲۵ تیرماه دکتر محمود بابایی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان و هیات همراه متشکل از مسئولین بسیج اساتید کرمان و دکتر روح الله فدایی نژاد مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان از طرح آموزشی رضوان ۱۱۰ مرکز نیکوکاری رضوان کرمان بازدید نمودند.

در این بازدید دکتر بابایی و همراهان از یکی از کلاس های آموزشی که برای آماده سازی دانش آموزان دختر مناطق محروم و نیازمند برای کنکور دایر شده است و روزانه به صورت گسترده خدمات آموزشی ارایه می نماید بازدید نمودند. دکتر بابایی در این بازدید آمادگی مجموعه بسیج اساتید استان را در ارایه خدمات آموزشی و استفاده از ظرفیت علمی اساتید بسیجی در کمک به دانش آموزان نیازمند و دانش آموزان مناطق محروم جنوب و جنوب شرق استان اعلام نمودند و کمک به مستضعفین و نیازمندان را از رویکردهای سازمان بسیج مستضعفین برشمردند. ایشان ضمن آرزوی موفقیت برای دانش آموزان تحت پوشش، آینده درخشانی را برای آنان پیش بینی نمودند.

دکتر سلطانی موسس مجموعه خیریه رضوان ضمن قدردانی از حضور دکتر بابایی و همراهان، فعالیت های مجموعه رضوان را در سطوح آموزشی، اشتغال زایی و درمانی ارزیابی نمود و نیاز مجموعه به حضور و مشارکت اساتید بسیجی در طرح ها و برنامه های خیرخواهانه را اعلام داشت. ایشان یکی از طرح های مهم خیریه رضوان را آموزش های فشرده و هدفمند به دانشجویان مجموعه فرهنگیان که در آینده معلم خواهند شد دانست و این آموزش ها از جمله فن بیان و ارتباط موثر را جهت کمک به دانش آموزان مناطق محروم بیان نمود . همچنین دکتر سلطانی حفر چاه های آب و تامین مالی پروژه های آب رسانی به مناطق محروم را از دیگر اقدامات مجموعه تشریح نمود.

در ادامه دکتر روح الله فدایی نژاد مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان و از اساتید بسیجی عضو سازمان که در کنار اساتید و اعضای هیات موسس خیریه رضوان به مباحث آموزشی موسسه کمک می کند، فعالیت های آموزشی مجموعه خیریه رضوان را گسترده دانست و طرح رضوان ۱۱۰ را در راستای آماده سازی دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش مناطق محروم جنوب و جنوب شرق استان کرمان ارزیابی کرد. دکتر فدایی نژاد با تشریح برنامه های آموزشی خیریه رضوان حضور بسیج اساتید در کنار خیران و فعالان مجموعه را سازنده و راهگشا دانست.

شایان ذکر است مرکز نیکوکاری رضوان کرمان با شماره ثبت ۶۶۴۷ در مناطق محروم جنوب و جنوب شرق استان کرمان با اهداف خیرخواهانه و خدمت رسانی در زمینه های آموزشی، اشتغال زایی، عمرانی و درمانی فعال است و به مردم نیازمند و محروم منطقه خدمت رسانی می نماید. اطلاعات مربوط به مجموعه خیریه رضوان و راه های ارتباطی و کمک رسانی از طریق کانال سروش شهید چمران این سازمان ارایه شده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.