در راستای تعامل سازنده

دیدار دکتر محمود بابایی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان و مسئولین همراه با ریاست آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه حضرت فاطمه (س) کرمان

سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان: ما باید بتوانیم شبکه ای از اساتید انقلابی در جهت گفتمان سازی انقلاب اسلامی ایجاد نماییم!

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، دکتر محمود بابایی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان و تعدادی از مسئولین این سازمان با خانم دکتر مقصودی ریاست آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه حضرت فاطمه (س) کرمان دیدار کردند.

در این دیدار که در راستای تعامل بیشتر و بررسی وضعیت کانون بسیج اساتید آموزشکده انجام شد مسائل مختلفی از جمله رویکردهای سازنده در چارچوب اهداف انقلاب اسلامی و دستیابی به تعالی و پیشرفت در برنامه های مجموعه بسیج اساتید طرح گردید.

در این دیدار ابتدا دکتر محمود بابایی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان ضمن قدردانی از میزبانی و حسن نظر خانم دکتر مقصودی ریاست آموزشکده، فعالیت های مجموعه مدیریت آموزشکده را در راستای تعامل سازنده با بسیج اساتید ارزیابی نمود. ایشان اشاره کرد مجموعه بسیج اساتید استان آماده دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده مجموعه مدیریت آموزشکده در راستای تعامل سازرنده و اجرای هرچه بهتر و مفیدتر برنامه های بسیج اساتید است. دکتر بابایی با اشاره به ظرفیت ایجاد شده در قالب اندیشکده های مسئله محور، این را یک فرصت مهم برای استفاده از توانمندی ها و ایده های اساتید آموزشکده در راستای ترویج دانش و حمایت از رونق تولید ارزیابی نمود. سرپرست بسیج اساتید استان کرمان گفت: ما باید بتوانیم شبکه ای از اساتید انقلابی ایجاد نماییم. ایشان هدف و نیت بسیج اساتید استان را گفتمان سازی انقلاب اسلامی در قالب این شبکه اساتید انقلابی ارزیابی کرد.

در ادامه خانم دکتر مقصودی ریاست آموزشکده فنی و حرفه ای دخترانه حضرت فاطمه (س) ضمن خیرمقدم به دکتر بابایی و مسئولین همراه، بسیج اساتید را یک نهاد انقلابی با تاثیرات و برکات بسیار برای انقلاب و خصوصا مجموعه آموزشی کشور دانست. ایشان ضمن تشریح وضعیت و فعالیت های مهم کانون بسیج اساتید آموزشکده، تعامل سازنده مسئول کانون با ریاست آموزشکده را بسیار مهم و سازنده ارزیابی نمود و ایجاد این تعامل را از برکات بسیج دانست. دکتر مقصودی از پیشنهاد مطرح شده از سوی دکتر بابایی درباره اندیشکده های مسئله محور استقبال نمود و ایجاد این اندیشکده ها را یک فرصت طلایی برای بهره مندی از تجربه و دانش اساتید ارزیابی نمود. ریاست آموزشکده معرفی مسئول جدید کانون بسیج اساتید آموزشکده را در جهت پویایی و تاثیرگذاری بیشتر دانست و از زحمات سرکارخانم دکتر رشیدی رنجبر که سال ها مسئولیت کانون را بر عهده داشتند قدردانی نمود.

در ادامه این جلسه اعضای حاضر به طرح نظرات و دیدگاه های خود در باب ایجاد فضای سازنده در زمینه اجرای برنامه های بسیج اساتید در آموزشکده پرداختند. این جلسه با بازدید از بخش های مختلف آموزشکده به پایان رسید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.