در ادامه سفر دکتر زارعی به کرمان:

تشکیل جلسه شورای معاونین سازمان بسیج اساتید استان کرمان با حضوردکتر مجتبی زارعی

دکتر زارعی جنبش استادی را در مجموعه بسیج اساتید موظف به تحقق منویات رهبری در اجرای طرح اعتلای بسیج اساتید دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، جلسه شورای معاونین سازمان بسیج اساتید استان کرمان با حضور دکتر مجتبی زارعی ریاست سازمان بسیج اساتید کشور و دکتر امینی معاون محترم نظارت و ارزیابی سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دکتر محمود بابایی مسئول سازمان بسیج اساتید استان کرمان ضمن خیرمقدم به دکتر زارعی و دکتر امینی و معرفی معاونین این سازمان طی گزارشی به تشریح عملکرد معاونت های مختلف بسیج اساتید کرمان و نحوه ارتباط با اساتید بسیجی پرداخت.

در ادامه دکتر مجتبی زارعی ریاست سازمان بسیج اساتید استان کرمان در سخنانی به مهمترین ماموریت های بسیج اساتید در دوره جدید گفتمانی خود پرداخت. ایشان جنبش استادی را در مجموعه بسیج اساتید موظف به تحقق منویات رهبری در اجرای طرح اعتلای بسیج اساتید دانست. دکتر زارعی رویکرد حل مسئله از طریق جریان سازی با کمک جنبش استادی را از اولویت های اجرایی این سازمان دانست.

دکتر زارعی سپس به وظایف اصلی هر معاونت پرداخت و با ترسیم خطوط راهبردی مشخص اولویت های اجرایی را در هر حوزه مشخص نمود. وی تشکیل گروه مطالعات راهبردی استان مرکب از ۱۰ استاد تخصصی از رشته های مختلف را از وظایف معاونت پژوهش برشمرد.

ریاست سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به اینکه سیاست بسیج اساتید امتداد فعالیت ها تا دانشکده هاست، به اهمیت بحث آموزش اشاره نمود. ایشان افزود باید آموزش های توانمند سازی دردستور عمل قرار گیردزیرا هم بصیرتی و هم پیشران است.

از دیدگاه ایشان در حوزه بانوان نیز بومی نمودن مطالبات با نگاه اثربخشی و تحول آفرینی از اولویت های این حوزه محسوب می شود. در پایان این جلسه معاونت های مختلف ضمن طرح مباحث و سوالات رایج خطوط اصلی راهبردی را دریافت کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.