به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

بیانیه تحلیلی سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان

قطعا دست توانای جوانان ایران اسلامی بهتر از دست غیرقابل اعتماد غربیون چرخ های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی نظام ما را می چرخاند و اتکا به این توانمندی خواست همگانی مردم محسوب می شود.

بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان

 

سیزدهم آبان­ماه سالروز مبارزه با استکبار جهانی، اعلام انزجار از توطئه­های استکبار و صهیونیسم بین­الملل، در راس آنها آمریکای جنایتکار علیه ملت­های مسلمان و آزاده جهان است. تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ پیام استکبارستیزی ملتی آزاده است که با نفوذ آمریکا و هم­پیمانان مستکبرش در امت اسلامی به شدت مخالفت می­کند.

  تبعید یا در حقیقت هجرت پیامبر گونه امام خمینی(ره) به ترکیه که خود شروع فصل نوینی در مبارزات قبل از انقلاب بوده، در این روز اتفاق افتاد. همچنین شهادت دانش آموزان مظلوم و حق طلب به دست رژیم پهلوی در سال ۵۷ سبقه­ی یوم الهی ۱۳ آبان را نمایان تر نمود. علیرغم همه توطئه ها در طول این سال ها ، ملت بزرگ ایران با استقامت و پایداری بر اصول و ارزش­های اصیل انقلاب اسلامی همیشه باعث ناامیدی دشمنان شده است.

 برخی از جریان های نفوذی و بعضا رسانه ای در پی تلقین وجود دوقطبی هایی در سطح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند مبنی بر اینکه بخشی از نظام رابطه با آمریکا را علاج مشکلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی می داند و بخشی از نظام با رابطه با آمریکا مخالف است و استدلال منطقی برای آن ندارد. در حالیکه در ابتدای دهه پنجم از عمر با برکت انقلاب اسلامی مسئولین و مردم در نظام جمهوری اسلامی متفق القول هستند که:

  • دولت ایالات متحده آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و تا زمانی که دست از شیطنت برندارد و به تعبیر امام کبیرمان (ره) توبه نکند مذاکره با او نتیجه ای نخواهد داشت.
  • اگرچه مقاومت هزینه دارد اما به طور قطع در حال حاضر شاهدیم که هزینه سازش که توسط متحدین ایالات متحده در منطقه غرب آسیا و خلیج فارس پرداخت می شود و آورده چندانی هم برایشان ندارد بیش از هزینه مقاومت ملت شریف ایران است در حالیکه این مقاومت توانسته تضمین کننده امنیت پایدار و اقتدار منطقه ای ایران اسلامی نیز باشد.
  • ایالات متحده آمریکا هم خود نظامی جلاد و قسی القلب است که در اقصی نقاط جهان برای کسترش سلطه خود جنگ افروزی می کند و هم از نظام ها و رژیم های کودک کش و جنایتکار مانند آل سعود و رژیم صهیونیستی حمایت می کند.
  • رئیس جمهوری کنونی آمریکا به عنوان نمادی بارز و واقعی نشان دهنده چهره خشن و فاشیست در نظام بین الملل از ایالت متحده آمریکاست و در حال حاضر به خوبی و بدون دستکش مخملی، دست چدنی آمریکا را به نمایش گذاشته است.
  • ایران اسلامی نمی تواند پیشرفت خود را متوقف بر جلب نظر کدخدا و یا عناصر وابسته به آن بکند و قطعا دست توانای جوانان ایران اسلامی بهتر از دست غیرقابل اعتماد غربیون چرخ های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی نظام ما را می چرخاند و اتکا به این توانمندی خواست همگانی مردم محسوب می شود.

در دهه پنجم انقلاب اسلامی و در ابتدای برداشتن گام دوم به طور قطع اولویت مسئولین حفظ داشته ها و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف والا و آرمان های بلند انقلاب اسلامی است که همت و اراده بلندی می طلبد و این مهم می تواند جامعه ایران را بیش از پیش امیدوار به آینده بنماید،  لذا سازمان بسیج اساتید دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان ضمن گرامیداشت سالروز ۱۳ آبان، با معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق نموده و هم صدا با ملت شریف و شهیدپرور ایران با تأکید بر آرمان های اسلام ناب محمدی (ص) و انقلاب اسلامی ایران در راهپیمایی با شکوه ۱۳ آبان شرکت خواهد نمود و از همه مردم مسلمان و آزاده استان کرمان برای شرکت شکوهمندانه در این راهپیمایی دعوت به عمل می آورد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.