درادامه اعطای احکام مسئولیت:

مراسم تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار شد

دکتر بابایی انسجام بخشی، هماهنگ نمودن برنامه ها و مسئله محور نمودن رویکردها را در قالب طرح اعتلای بسیج اساتید رسالت و هدفی مهم برشمردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، مراسم تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان کرمان با حضور مسئولین سازمان بسیج اساتید، ریاست دانشگاه فرهنگیان کرمان و روسای پردیس های استانی برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام دکتر توان ریاست دانشگاه فرهنگیان کرمان ضمن خیر مقدم به اساتید شرکت کننده، به فرمایش رهبری مبنی بر وظیفه بسیج در دفاع از انقلاب اسلامی اشاره نمود. ایشان بسیج را یک مجموعه مردمی دانست که مختص یک جریان خاص نیست و در پیکره همه دلسوزان نظام نهادینه شده است و این رمز موفقیت بسیج است. ریاست دانشگاه فرهنگیان افزود: از آنجایی که در دانشگاه فرهنگیان معلم پرورش داده می شود و معلم نیز با تعلیم و تربیت دانش آموزان نقش ساختاری در فرهنگ جامعه دارد وظیفه سنگینی متوجه اساتید بسیجی است. بسیج اساتید در این زمینه می تواند بسیار تاثیرگزار باشد. ایشان ضمن قدردانی از زحمات مهندس سلجوقی در مسئولیت سابق کانون بسیج اساتید دانشگاه برای دکتر احمد یعقوبی آرزوی موفقیت کرد.

دکتر احمد یعقوبی مسئول جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه نیز ضمن قدردانی از اعتماد و انتخاب بسیج اساتید به فرمایش رهبری اشاره نمود که فرهنگ اخلاق و معنویت باید در دانشگاه نهادینه شود و تعامل استاد و دانشجو باعث پایبندی دانشجو معلم به هویت ملی خواهد شد. ایشان فعالیت های کانون در دوره جدید را در همین قالب تعریف کرد.

در ادامه این مراسم دکتر محمود بابایی ریاست سازمان بسیج اساتید استان کرمان ضمن قدردانی از میزبانی ریاست دانشگاه فرهنگیان تعامل بسیج اساتید با مدیریت انقلابی و فرهیخته دانشگاه فرهنگیان را نعمتی ارزشمند قلمداد کردند. دکتر بابایی روز ۱۳ آبان را روز وحدت مدرسه و دانشگاه دانستند زیرا حوادث سال ۵۷ با حضور دانشجویان و دانش آموزان رخ داد که بسیار اهمیت دارد. دکتر بابایی با برشمردن خصومت های دشمن علیه انقلاب اسلامی در سال های پس از انقلاب تاکنون به اتفاقاتی مانند سند هزاره و سند ۲۰۳۰ اشاره کردند و ۲۰۳۰ را منحرف کننده افکار و باورهای دانش آموزان پنداشتند. ایشان رسالت بسیج اساتید را بسیج کردن اساتید بسیجی دانست و نه جمع کردن آنها. وی بسیج را یک تفکر ناب انقلابی دانست که ریشه در سیره ائمه معصومین و رهبری معظم انقلاب دارد و باطن بسیج حتی از ظاهر آن مهمتر است.

دکتر بابایی انسجام بخشی، هماهنگ نمودن برنامه ها و مسئله محور نمودن رویکردها را در قالب طرح اعتلای بسیج اساتید رسالت و هدفی مهم برشمردند. ریاست سازمان بسیج اساتید امتداد فعالیت بسیج اساتید تا دانشکده ها و گروه های آموزشی را هدفی مهم خواندند که با تحقق رابطینی در دانشکده ها و گروه های آموزشی شبکه ای ایجاد می شود که میتواند فعالیت های مفیدی ارایه کند. در پایان دکتر بابایی از زحمات مهندس سلجوقی مسئول سابق کانون قدردانی نمود و برای دکتر یعقوبی آرزوی موفقیت کرد.

مهندس سلجوقی نیز در سخنانی خداوند را بابت نعمت خدمت به اساتید بسیجی شکر کرد و افزود حاضر است هرگونه کمک و تجربه ای را در اختیار دکتر یعقوبی قرار دهد.

اتمام این مراسم همراه با اهدای حکم مسئولیت مسئول جدید و قدر دانی از مسئول سابق کانون بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.