در جهت پیشبرد اهداف سازمان

جلسه تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرمان برگزار شد.

دکتر محمود بابایی تحقق اهداف بیانیه گام دوم را نقشه راه این سازمان بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، جلسه تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرمان باحضور مسئولین دانشگاه، ریاست سازمان بسیج اساتید استان کرمان به همراه مسئولین این سازمان و جمعی از اساتید بسیجی برگزار شد.

دکتر علی رضا منظری توکلی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در ابتدای جلسه با اشاره به فرمایشات راهگشای رهبر معظم انقلاب به وجود واژه امید در بیانات معظم له تاکید نمودند و آن را لازمه جامعه امروزی دانستند. ایشان بسیج را پرچم دار انقلاب در میانیه میدان جنگ نرم دانست و آرزو کرد اساتید و مجموعه مدیریتی دانشگاه آزاد بتوانند در این عرصه پیروز و سربلند باشند.

در ادامه دکتر محمود بابایی ریاست سازمان بسیج اساتید استان کرمان ضمن قدردانی از میزبانی مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی کرمان به تبیین اهداف و رویکردهای سازمان بسیج اساتید در عصر کنونی پرداخت و تحقق اهداف بیانیه گام دوم را نقشه راه این سازمان بیان کرد. ایشان دکتر علیرضا منظری توکلی و دکتر حجت بابایی مسئول سابق کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی را از مؤسسین بسیج اساتید در استان خواند و حضور دکتر عنایت الله شیخ حسینی را در راس کانون بسیج اساتید دانشگاه از فرصت ها و نعمت های الهی دانست. دکتر بابایی خدمت رسانی به اساتید بسیجی را از وظایف مهم بسیج اساتید دانست که باید به آن توجه نمود. ایشان همچنین ضمن قدردانی از زحمات دکتر حجت بابایی مسئول سابق کانون بسیج اساتید دانشگاه برای جناب آقای دکتر عنایت الله شیخ حسینی در مسئولیت جدید خود آرزوی موفقیت کرد.

دکتر حجت بابایی مسئول سابق کانون بسیج اساتید دانشگاه ظرفیت به وجود آمده در دانشگاه آزاد اسلامی را یک فرصت طلایی برای خدمت رسانی به اساتید بسیجی دانست و افزود در هرشرایطی در کنار مدیریت جدید کانون خواهیم بود و ان شاءالله کارها با موفقیت پیش خواهد رفت.

دکتر عنایت الله شیخ حسینی مسئول جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرمان از زحمات مدیریت مجموعه بسیج اساتید استان قدردانی کرد. ایشان نگاه علمی با رویکرد حل المسائلی را که از سرفصل های بیانیه گام دوم محسوب می شود در راس برنامه های پیش روی کانون در فصل جدید کاری خود دانست. دکتر شیخ حسینی ناامیدی را از خطرات اجتماعی دانست که باید با تلاش و کوشش روحیه امید در بین دانشجویان و اساتید را تقویت نمود.

شایان ذکر است دکتر عنایت الله شیخ حسینی به عنوان مسئول جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرمان حکم مسئولیت خود را دریافت نمود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.