جلسه شورای معاونین سازمان بسیج اساتید استان کرمان برگزار شد.

دکتر محمود بابایی: یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را همیشه و در هر شرایطی زنده و جاودان نگاه میداریم و در راه و مسیر شهدا گام برخواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، جلسه ماهانه معاونین سازمان بسیج اساتید استان کرمان با حضور معاونت های سازمان و مسئولین بسیج اساتید استان در محل سازمان بسیج اساتید استان کرمان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر محمود بابایی ریاست سازمان بسیج اساتید استان کرمان ضمن گرامیداشت هفته بسیج، گفت: یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را زنده و جاودان نگاه میداریم و در راه و مسیر شهدا گام برخواهیم داشت.

ایشان در ابتدا موارد مطرح شده در جلسات گذشته را پیگیری نمودند و نظرات معاونین را در ارتباط با کیفیت اجرای برنامه ها جویا شدند. همچنین معاونین نظرات خود را در موضوعات مختلف بیان کردند و نهایتا تصمیماتی اتخاذ شد. مصوب گردید مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی در مکانی در مناطق کمترتوسعه یافته شهر که اقشار مستضعف ساکن هستند با حضور و سخنرانی حاج حسین یکتا برگزار گردد. در تصمیمی دیگر مصوب گردید اردوی علمی و پژوهشی با رویکردهای فرهنگی جهت بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی عملیاتی شده در شهرستان کهنوج توسط اساتید بسیجی در آینده ای نزدیک صورت پذیرد.

در پایان جلسه معاونین سازمان بسیج اساتید استان کرمان با ارزیابی شرایط موجود به نقد و تحلیل طرح مدیریت مصرف سوخت پرداختند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.