در محکومیت معامله قرن

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در محکومیت طرح آمریکایی-صهیونیستی معامله قرن

آمریکایی ها و صهیونیست ها طبق فرمایش مقام معظم رهبری هرگز قابل اعتماد نیستند و در عمل چندین بار آنرا نشان داده اند.

به گزار ش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در محکومیت طرح آمریکایی-صهیونیستی معامله قرن بیانیه ای را صادر نمود.

بسمه تعالی

یا ایهاالذین امنوا لاتتخذوا  الیهود والنصاری اولیاء.

جهان اسلام قدس شریف را قبله اول مسلمین می داند و به آمریکا و اسرائیل اجازه دخالت و تصمیم گیری  در مورد قدس شریف نمیدهد. مردم فلسطین بایستی خودشان  درمورد سرزمینسان تصمیم بگیرند. رییس جمهورسفیه آمریکا به هر بهانه ای می خواهد اوضاع نابسامان سیاسی و اجتماعی کشورش  را سر پوش بگذارد و خود را برای انتخابات آینده آمریکا فردی توانمند جلوه دهد و دسیسه های روباه صفتانه صهیونیسم بین الملل را جامه عمل بپوشاند. آمریکایی ها و صهیونیستها طبق فرمایش مقام معظم رهبری هرگز قابل اعتماد نیستند و درعمل چندین بار آنرا نشان داده اند و همچنان دشمن شماره یک قرآن، جهان اسلام و انقلاب اسلامی هستند و قراردادها و قطعنامه های بین المللي را به تمسخر گرفته و زیر پا می گذارند. ما دانشگاهیان و اساتید بسیجی تنفر و انزجار خود را از این طرح صهیونیستی و ناعادلانه و مستکبرانه اعلام می داریم  و همواره در راه منویات مقام معظم رهبری و آرمانهای بلند شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروزی جهان اسلام گام بر می داریم و تا آخرین قطره خون خود را در راه مبارزه با آمریکای خبیث، صیونیسم بین الملل و استکبار جهانی ایستاده  ایم و خواستار همبستگی جهان اسلام و ملت شریف ایران و حضور در صحنه به خصوص شرکت در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی در جهت تحقق آرمانهای بلند و به ویژه گام دوم انقلاب هستیم.

لذا کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت طرح موسوم به معامله قرن را که ازسوي رییس جمهور نادان آمریکا و با دسیسه های شیطانی صهیونیست ها  برای مشروعیت بخشیدن به اشغال فلسطین مطرح شده است را محکوم می نماید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.