بیانیه اساتید و جامعه دانشگاهی استان کرمان

چهارشنبه 1399/08/07 - 07:54 kerman
بیانیه بسیج اساتید علیه اقدام خصمانه رئیس جمهوری فرانسه

بیانیه اساتید و جامعه دانشگاهی استان کرمان

سازمان بسیج اساتید استان کرمان همگام با سایر مسلمانان و آزادی خواهان عالم هستی این رفتار وقیحانه ی روزنامه فرانسوی و حمایت های حاکم ابله اش را از این اقدام موهن محکوم می کند.

                                                                           بسم الله الرحمن الرحیم

ذلک بان الله مولی الذین آمنوا و ان الکافرین لا مولی لهم.(سوره محمد / آیه 11).

                                  این از آن روست که خدا یاور و مولا مومنان است و کافران هیچ مولا و یاوری ندارند.

بیانیه

 

کفار غربی به صورت هدف مند و برنامه ریزی شده در راستای تامین منافع صهیونیسم جهانی دشمنی اش را نسبت به اسلام و ارزش های اسلامی با افراطی گری نهادینه کرده است. و هر چند وقت یک بار در یکی از کشور های غربی این دشمنی به صورت توهین به قرآن ، اسلام و پیامبر گرامی اسلام سر می زند و آنرا آزادی بیان می نامند در حالی که این کشور های مدعی آزادی بیان، خط  قرمزشان اظهار نظر و انکار هولوکاست می باشد.

این چطور آزادی بیانی است که توهین به بزرگترین پیامبر آسمانی را آزادی بیان می داند ولی کسی حق ندارد سخنی که منافع صهیونیسم جهانی را  به خطر می اندازد بر زبان بیاورد این نشانه دروغگویی این مدعیان می باشد. امروز که این دشمنی و سخنان وقیحانه را  مرد حقیر و شیطان صفت الیزه  آغاز نموده است، حرکتی ضد اسلامی و مبارزه طلبی رو در رو با خدا و رسول گرامی اش، این گونه حرکات نشان دهنده ی بی هویتی و بحران شخصیت کسی است که خودش را یک رهبر اروپایی و بین المللی معرفی می کند در حالی که در دنیا کسی او را به عنوان یک مرد سیاسی جا افتاده و تاثیر گذار به رسمیت نمی شناسد. این دلقک دیکتاتور، دشمنی اش با اسلام را بارها به اثبات رسانده است. سازمان بسیج اساتید استان کرمان همگام با سایر مسلمانان و آزادی خواهان عالم هستی این رفتار وقیحانه­ی روزنامه فرانسوی و حمایت های حاکم ابله اش را شدیدا محکوم می کند.

سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان

 

 

 

روابط عمومی و فضای مجازی
کلمات کلیدی :

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)