درجهت بهبود عملکردکانون ها

بازدید جانشین و اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان کرمان از کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

دکتر علی نورمحمدیان شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه را در اخذ تصمیمات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بسیار تاثیرگذار دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان دکتر علی نورمحمدیان جانشین سازمان بسیج اساتید استان کرمان و اعضای این سازمان ضمن بازدید از کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با مسئول کانون و اعضای شورای کانون گفتگو کردند.

در این بازدید ابتدا دکتر عنایت الله شیخ حسینی مسئول کانون با برشمردن اهمیت فعالیت اساتید بسیجی در شرایط فرهنگی و اعتقادی امروزه، مهمترین دستاوردهای کانون را در حوزه برنامه های فرهنگی و اجتماعی توضیح داد.

دکتر شیخ حسینی شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی را فعال و اثرگذار معرفی نمود و با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا اقدامات کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان را در مقابله با شیوع این ویروس منحوس و البته کمک به خانواده های آسیب دیده از این بابت مناسب و قابل دفاع دانست.

در ادامه دکتر علی نورمحمدیان مسئول سازمان بسیج اساتید استان کرمان ضمن قدردانی از اقدامات و تلاش های کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه را در اخذ تصمیمات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بسیار تاثیرگذار دانست و حضور اساتید بسیجی و فعالیت در کانون را بسته به فعالیت و حضور اعضای شورای کانون برشمرد.

در پایان احکام مسئولیت اعضای شورای کانون تقدیم اعضا گردید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.