درجهت بهبود عملکردکانون ها

دیدار اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان کرمان با ریاست دانشگاه، مسئول و اعضای شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان کرمان

دکتر حجت الاسلام عباس توان ریاست دانشگاه فرهنگیان کرمان، بسیج اساتید را منشا امور خیر و اقدامات سازنده فرهنگی در دانشگاه دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، جانشین و اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان کرمان با دکتر حجت الاسلام عباس توان رییس دانشگاه فرهنگیان کرمان، دکتر یعقوبی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه و اعضای شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه دیدار کردند.
در این دیدار صمیمانه دکتر حجت الاسلام عباس توان ریاست دانشگاه فرهنگیان کرمان ضمن خیر مقدم به مسئول و اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، بسیج اساتید را منشا امور خیر و اقدامات سازنده فرهنگی در دانشگاه دانست.
ایشان با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید، دکتر چمران را الگوی ارزنده ای برای اساتید بسیجی برشمرد. ریاست دانشگاه فرهنگیان کرمان کار اساتید دانشگاه فرهنگیان را بسیار مهم، سازنده و حساس ارزیابی نمود و دلیل آن را تربیت و آموزش معلمان آینده این سرزمین دانست به عقیده ایشان وجود مجموعه بسیج اساتید در دانشگاه به رشد معنوی و اعتقادی اساتید و در نهایت معلمان آینده کمک شایسته ای خواهد نمود.
در ادامه دکتر حجت الاسلام عرب مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان کرمان ضمن گرامیداشت روز قدس مهمترین وظیفه دانشگاه فرهنگیان را تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی برشمرد. ایشان نیز بسیج اساتید را فضایی بسیار مثبت و انقلابی جهت پیگیری برنامه های فرهنگی و اجتماعی دانست و خواستار ارتباط نزدیک تر بسیج اساتید با دفتر نهاد در دانشگاه شد.
 دکتر علی نورمحمدیان جانشین سازمان بسیج اساتید استان کرمان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از میزبانی ریاست دانشگاه در این جلسه به مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه و اعضای شورای مرکزی دانشگاه خداقوت گفت و روز و هفته معلم را با کمی تاخیر تبریک گفت.
ایشان پس از گرامیداشت یاد و خاطره معلمان شهید، دانشگاه فرهنگیان را به این سبب تاثیرگذار دانستند که وظیفه مهم کادرسازی برای آینده نظام اسلامی را بر عهده دارد. دکتر نورمحمدیان با اشاره به برنامه ها، اهداف و رویکردهای سازمان بسیج اساتید استان کرمان در سال ۹۹ از اعضای شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان خواست در مسیر پیش روی انشاالله فعال و هدفمند اقدام نمایند.
در پایان این جلسه احکام مسئولیت اعضای شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه به اعضا اهدا گردید.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.