به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدیس

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان کرمان به مناسبت روز جهانی قدس

سید شهدای مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و یاران شهیدشان والاترین الگوی مقاومت و ایثار را به جهانیان آموختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان به مناسبت فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس این سازمان بیانیه ای را در حمایت از آرمان قدس شریف صادر نمود.

بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان به مناسبت روز جهانی قدس

   امام خامنه ای (مدظله العالی) :

« ما ایمان داریم که اسلام سرانجام فلسطین را نجات داده و قدس عزیز را از دست متجاوزین پس خواهد گرفت» .

قدس، قبله نخستين و حرم دوم مسلمانان جهان، سرزمين اصلی و وطن ميليونها آواره مسلمان فلسطينی است که استکبار جهانی توسط صهيونيسم جنايتکار، از سال ۱۹۴۸ ميلادی آن را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت سلطه ظالمانه رژیم اشغالگر قدس قرار داد. توطئه استکبار از همان اوائل با مقاومت مردم مسلمان فلسطين و اعتراض مسلمانان و انسانهای آزاده و بيدار دل جهان مواجه شد و به اشکال مختلف نظامی - سياسی چهره خود را نشان داد. مردم مظلوم فلسطين در اين راستا با حوادث هولناک، کشتار بی رحمانه دير ياسين، کفر قاسم، قانا و شجاعیه با حملات دهشتناک صهيونيستها مواجه بوده اند، ولی بر خلاف خواست تمامی دشمنان اسلام و وابستگان آنها، انتفاضه فلسطين با قدرت و قاطعيت در خلال چندين سال گذشته ادامه داشته و به اتکاء ايمان و حضور مردم مسلمان در صحنه دفاع از اين ملت مظلوم، امتيازات و پيروزيهای چشمگيری در عرصه های سياسی و اجتماعی و فرهنگی کسب شده است.

رهبر فقيد و کبير انقلاب اسلامی، سالها قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مسأله فلسطين و آزادی بيت المقدس شريف را جزو مسائل اصلی جامعه مسلمانان قلمداد کرده اند و پس از پيروزی انقلاب آن را جزو مسائل استراتژيک نظام جمهوری اسلامی دانستند تلاش های اخیر این رژیم در پیوستن کرانه باختری به سرزمین های اشغالی برگ دیگری از تاریخ جنایات این رژیم جعلی است. اينک بر همه ما لازم و واجب است حداقل پشتيبانی معنوی خود را از اين مردم مظلوم و بی دفاع دريغ نداريم. سید شهدای مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و یاران شهیدشان والاترین الگوی مقاومت و ایثار را به جهانیان آموختند و مکتبی را ایجاد کردند که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب ادامه دهنده خط جهاد و مقاومت خواهد بود.

سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان به نمايندگی از اساتید بسیجی دانشگاه های استان ضمن اعلام انزجار از سیاست های امپریالیستی رژیم صهیونیستی و ایالات متحده آمریکا در اشغال سرزمین فلسطین و معامله نکبت بار قرن، تلاش کوردلانه استکبار جهانی در تغییر پایتخت غاصبان صهیونیست به قدس شریف را یکی دیگر از مکرهای شیطان بزرگ در تحدید جهان اسلام می داند و در عین حمایت از آرمان های فلسطین، آگاهی مسلمانان جهان اسلام را نسبت به این کیدهای شیطانی امری ضروری برای این روزهای جهان اسلام میداند. بدون شک راهبرد مقاومت در برابر  این شیطنت های جبهه کفر و اسکبار تنها راهبرد موثر موجود خواهد بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.