در راستای تعاملات سازمانی

دیدار مسئولان سازمان بسیج اساتید استان کرمان با مسئول کانون و اعضای شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر

دکتر علی نورمحمدیان جانشین سازمان بسیج اساتید استان کرمان تعاملات گسترده اساتید بسیجی با مجموعه نواحی مقاومت بسیج شهرستان را از اهمیت بالایی برشمرد و حمایت معنوی فرماندهان نواحی از مسئولان کانون ها را عاملی تاثیرگذار در تحقق اهداف و رویکردهای مجموعه بسیج برشمرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمان، در راستای تحقق اهداف و برنامه های سازمان بسیج اساتید کشور در مجموعه کانون های دانشگاهی، مسئولان سازمان بسیج اساتید استان کرمان ضمن حضور در شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاداسلامی واحد بردسیر از نزدیک با دغدغه ها و مسائل اساتید بسیجی آن کانون آشنا شدند.

در ابتدا مسئولان سازمان بسیج اساتید استان کرمان به همراه مسئول کانون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر سرکارخانم دکتر زهرا نادری با فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بردسیر ملاقات نمودند. در این دیدار دکتر علی نورمحمدیان جانشین سازمان بسیج اساتید استان کرمان تعاملات گسترده اساتید بسیجی با مجموعه نواحی مقاومت بسیج شهرستان را از اهمیت بالایی برشمرد و حمایت معنوی فرماندهان نواحی از مسئولان کانون ها را عاملی تاثیرگذار در تحقق اهداف و رویکردهای مجموعه بسیج برشمرد.

در ادامه سرهنگ پاسدار امیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بردسیر نیز ضمن قدردانی از حضور مسئولان بسیج اساتید استان و کانون، این تعاملات را ضروری دانست و استفاده از تخصص اساتید بسیجی در حل مشکلات و مسائل بومی شهرستان را مهم ارزیابی نمود.

پس از این ملاقات شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر تشکیل گردید و اساتید بسیجی به تبادل نظر درباره اهم برنامه ها و رویکردهای پیش روی در کانون پرداختند. در این جلسه سرکارخانم دکتر زهرا نادری مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر ضمن قدردانی از حضور مسئولان استانی در کانون، بسیج را در دانشگاه یک مجموعه علمی و تربیتی و البته ارزشی دانست که پشتوانه تحقق اهداف انقلاب اسلامی است.

در پایان این مراسم احکام مسئولیت اعضای شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر به اعضا تقدیم گردید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.