۱۳۹۸-۱۱-۲۱ ۱۲:۵۲
آنچه اهمیت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را مضاعف می¬کند، فریاد حق طلبی است که بیانگر ادامه راه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران ایشان است.
به همت بسیج اساتید کرمان
۱۳۹۸-۱۱-۰۱ ۱۰:۲۲
ایده های برگزیده به تهران ارسال و در مرحله داوری کشوری قرارخواهند گرفت.
اطلاعیه؛
۱۳۹۸-۱۰-۲۲ ۰۹:۵۵
سازمان بسیج اساتید استان کرمان در اطلاعیه‌‌ای از تمدید آخرین مهلت شرکت در نخستین رویداد استارت آپی انتخابات در ایران تا تاریخ جمعه ۹۸/۱۰/۲۷ خبر داد.
به مناسبت گرامیداشت دهه بصیرت
۱۳۹۸-۱۰-۱۱ ۱۲:۴۶
سخنران دکتر حمیدرضا مقدم فر مشاورعالی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۹ دی
۱۳۹۸-۱۰-۰۸ ۱۷:۲۶
دقیقا ۱۰ سال بعد از فتنه ۸۸ این بار نیز چشم هایی از خارج و داخل امیدوار به ایجاد یک فتنه جدید با بهانه سوخت بودند و بازهم مردم معترض را ابزاری جهت اعمال خشونت خود قرار دادند اما در این صحنه نیز درایت رهبر فرزانه انقلاب در تبیین واقعیت حوادث و اغراض سوء دشمن، این پروژه خطرناک را ناکام گذاشت.
سازمان بسیج اساتید کشور برگزار می کند:
۱۳۹۸-۱۰-۰۸ ۱۷:۱۱
جنبش استادی ایران در صیانت از مردم سالاری دینی و برای دستیابی به انتخابات تراز چله دوم انقلاب اسلامی نخستین رویداد استارتاپی انتخاباتی در ایران را برگزار می کند.
جهت گرامیداشت هفته بسیج:
۱۳۹۸-۰۹-۱۶ ۱۴:۳۶
حجت الاسلام شاهمرادی پور: شبهه در مسائل دینی، اعتقادی، مذهبی و سیاسی بد نیست حتی خوب و یا عادی است که گاهی جوانان در برخی مسائل شک می کنند اما در شک توقف جایز نیست، در واقع شک گذرگاه خوبی است که انسان باید به خوبی از آن بگذرد و باید به جوانانمان کمک کنیم از مرحله شبهات و شک به خوبی عبور نمایند.
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور سیرجان:
۱۳۹۸-۰۹-۱۳ ۱۵:۵۳
دکتر منتظری ضمن تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزه عدالت اجتماعی در قیاس با دوره پهلوی به توفیقات و کاستی های دولت های مختلف در این حوزه اشاره داشتند.
با حضور حجت الاسلام سعادت فر امام جمعه جیرفت؛
۱۳۹۸-۰۹-۱۲ ۱۷:۴۲
حجت الاسلام سعادت فر: جامعه از دید رهبری نیاز به نشاط و امید باطنی و درونی دارد، هر چند برخی نشاط ظاهری و بیرونی را محور کار قرار می دهند.

صفحات