در جهت حمایت از پژوهش
۱۳۹۸-۰۵-۱۵ ۱۱:۵۲
دکتر قاسم محمدی نژاد مدیر پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان خواستار عقد تفاهم نامه فی ما بین جهت همکاری مشترک بسیج اساتید استان کرمان و پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان در راستای حل مسائل مرتبط با آب، کشاورزی و محیط زیست در قالب اندیشکده های مسئله محور و استفاده از ظرفیت اساتید بسیجی و مجموعه بسیج در نیل به اهداف گام دوم انقلاب اسلامی شد.
در جهت پیشبرد اهداف سازمان
۱۳۹۸-۰۵-۰۲ ۰۹:۵۸
دکتر بابایی در جلسه با مسئولین معاونت های بسیج اساتید استان کرمان: باید با تلاش و پویایی در جهت خدمت به اساتید بسیجی گام برداشت.
در راستای تعامل سازنده
۱۳۹۸-۰۴-۲۶ ۰۹:۴۱
سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان: ما باید بتوانیم شبکه ای از اساتید انقلابی در جهت گفتمان سازی انقلاب اسلامی ایجاد نماییم!
در جهت حمایت از دانش آموزان مناطق محروم
۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۱۳:۵۸
دکتر بابایی در این بازدید آمادگی مجموعه بسیج اساتید استان را در ارایه خدمات آموزشی و استفاده از ظرفیت علمی اساتید بسیجی در کمک به دانش آموزان نیازمند و دانش آموزان مناطق محروم جنوب و جنوب شرق استان اعلام نمودند و کمک به مستضعفین و نیازمندان را از رویکردهای سازمان بسیج مستضعفین برشمردند.
در جهت هم اندیشی بیشتر
۱۳۹۸-۰۴-۲۰ ۱۱:۰۳
دکتر بابایی در یک جمع بندی رسالت کنونی بسیج اساتید را تقویت جبهه انقلابی از طریق رشد و تعالی یافتن شخصی و اجتماعی دانست.
در راستای حمایت از رونق تولید
۱۳۹۸-۰۴-۰۴ ۱۲:۱۳
مجموع ظرفيت فعلی توليد ۸۰۰۰تن انواع ماشين آلات و تجهيزات می باشد و اشتغال مستقيم شرکت نيز بالغ بر ۴۰۰نفر در تخصص های مورد نياز صنعت لاستيک و فلز و متالورژی و دفاتر فنی و طراحی و کارشناسی صورت می پذیرد.
در راستای تعامل هرچه بیشتر با مسئولین استانی
۱۳۹۸-۰۴-۰۳ ۱۲:۵۵
دکترمحمدجواد فدایی استاندار کرمان ضمن استقبال از حضور و فعالیت اساتید بسیجی در حل مشکلات صنعتی و تولیدی استان این تعاملالت را به نفع جامعه و مردم ارزیابی نمود.
در پایان مراسم روز بسیج اساتید صادر شد:
۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۱۳:۰۷
در سالی که مزین به رونق تولید است، با تأسی از بزرگ استاد بسیجی، دانشمند شهید دکتر مصطفی چمران، که به اقتضای نیاز جامعه و جهان اسلام، حرکت جهادی توامان در عرصه‌های علمی، فرهنگی و نظامی داشت؛ بسیج اساتید استان کرمان، حل مسائل استان را دغدغه خود دانسته و پیشگام در ارتباط نزدیک و بدون واسطه اساتید دانشگاه با بخش‌های مختلف صنعتی و تولیدی، مهمترین رویداد سازمان بسیج اساتید، یعنی گرامیداشت روز بسیج اساتید را به این مهم اختصاص می‌دهد، و آمادگی خود را جهت همکاری با اصحاب صنعت و تولید و مدیران اجرایی استان اعلام می‌داریم.
به مناسبت روز بسیج اساتید
۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۱۲:۴۴
دکتر زهرا نادری: سازمان بسیج اساتید کشور طی ۸ سال فعالیت رسمی هم اکنون در ۳۰ مرکز استان و۳۳۲ دانشگاه و مرکز آموزش عالی کشور با بیش از ۱۱هزار عضو از میان اعضای هیات علمی دانشگاهها مشغول به فعالیت و خدمت رسانی می باشد. مهمترین وظیفه بسیج اساتید تحقق دستورات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در دانشگاهها است.
به مناسبت روز بسیج اساتید
۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۱۱:۱۱
دکتر خزاعی با اشاره به قدرت دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: مقابله مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در سرنگونی پهباد جاسوسی «گلوبال هاوک» آمریکایی و دستیابی به این مهم، همان تفکر انقلابی و بسیجی است که در دانشمندان ما ایجاد شده و در حال حاضر به این توانمندی نظامی رسیده ‌ایم که به راحتی تجاوزات دشمنان را خنثی می‌کنیم.
به مناسبت روز بسیج اساتید
۱۳۹۸-۰۳-۳۱ ۲۱:۵۰
دکتر محمود بابایی ۶ ویژگی را برای شهید چمران برشمرد: ۱. مدیربودن ۲. تواضع ۳. عالم بودن و عامل بودن ۴. علم نافع داشتن ۵. انقلابی بودن ۶. مشی شجاعانه و جسورانه
به همت سازمان بسیج اساتید استان کرمان
۱۳۹۸-۰۳-۳۰ ۱۱:۴۰
دکتر محمود بابایی: وظیفه ما بسیج کردن اساتید دانشگاه در جهت حل یک مشکل هرچند کوچک از جامعه است و تلاش ما این است که در زمینه رابطه اساتید دانشگاه با دستگاه های اجرایی و کل جامعه کار کنیم.
در آیین تجلیل از استاد تراز انقلاب اسلامی
۱۳۹۸-۰۳-۲۹ ۱۲:۵۴
در بررسی های انجام شده ابتدا تعداد ۱۷ نفر از اساتید دانشگاه های استان توسط کمیته های دانشگاهی شناسایی و به کمیته استان معرفی گردیدند. اساتید منتخب در جلسه کمیته استانی مورد ارزیابی قرار گرفتند که در نهایت ۵ نفر از اساتید که بیشترین امتیاز را کسب کردند به تهران معرفی شدند.
بسیج اساتید کرمان به مناسبت سالروز شهادت دکترچمران و روز بسیج اساتید برگزار می کند:
۱۳۹۸-۰۳-۲۷ ۱۷:۱۸
در این نشست تخصصی مهندس حسینی نژاد مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، دکترحسین اکبری فرد اقتصاددان و عضوهیات علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان، دکتر سلجوقی استاد دانشگاه و کارآفرین برتر، دکتر قاسم محمدی نژاد دانشیار رشته ژنتیک و به نژادی گیاهی و مدیرقطب گیاهان مقاوم به کم آبی و شوری کشور، مهندس غفاری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و مهندس مصاحب معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور به ارایه مطلب خواهند پرداخت.
در آئین ملّی استاد تراز انقلاب اسلامی
۱۳۹۸-۰۳-۲۷ ۱۰:۴۷
در "آئین ملّی استاد تراز انقلاب اسلامی" از تعدادی از استادان تراز انقلاب اسلامی که دارای سوابق علمی و انقلابی ویژه ای بوده و سوابق ایشان در کمیته علمی برگزاری این همایش بررسی شده است، تجلیل خواهد شد.

صفحات

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

معرفی اساتید