در ادامه نظارت ستادی از کرمان:
۱۳۹۸-۰۷-۲۳ ۱۳:۲۷
دکتر زارعی: جنبش استادی پیشران و مطالبه گر است.
درراستای نگاه حل المسائلی رخ داد:
۱۳۹۸-۰۷-۲۱ ۱۳:۲۸
دکتر محمود بابایی معاونت ها و مسئولان کانون های بسیج اساتید استان را ملزم به توجه به اسناد بالادستی و رویکرد حل المسائلی دانست و ضمن قراردادن مطالبه گری در راس فعالیت های اساتید بسیجی، اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از ماموریت های مهم اساتید بسیجی ارزیابی نمود.
در ادامه سفر دکتر زارعی به کرمان:
۱۳۹۸-۰۷-۱۶ ۱۱:۴۷
دکتر زارعی جنبش استادی را در مجموعه بسیج اساتید موظف به تحقق منویات رهبری در اجرای طرح اعتلای بسیج اساتید دانست.
در حرکتی نمادین:
۱۳۹۸-۰۷-۱۴ ۰۷:۵۶
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در جلسۀ نمادین و اعتراضی جنبش استادی کرمان به حذف نام شهیدان در برخی معابر شهری این استان در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: شهیدانِ وطن، ملاک سنجش خیانت ناسیونالیست‌ها و منافقین به ایران هستند.
به مناسبت آغاز سال تحصیلی
۱۳۹۸-۰۷-۱۳ ۱۲:۱۹
دکتر مجتبی زارعی: نگاه ما به دفاع مقدس و جنگ به مثابه یک ظرفیت عظیم و یک جنگ است. در حقیقت جنگ به مثابه صندوق ذخیره شرف است.
با حضور رییس دانشگاه و هیات رئیسه
۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۲:۵۲
طی حکمی دکتر حسین نگارستانی از اساتید بسیجی آن دانشگاه به عنوان مسئول جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان معرفی گردید.
در آستانه سال جدید تحصیلی:
۱۳۹۸-۰۷-۰۴ ۱۲:۱۶
دکتر رنجبر با تشریح اصول تفکر استراتژیک و لزوم طراحی استراتژی منسجم و مناسب در برنامه ریزی های مجموعه بسیج اساتید نگاه عمیق و بلند مدت به مسائل را ضروری دانست.
به مناسبت روز خانواده
۱۳۹۸-۰۶-۰۵ ۱۰:۲۲
خانواده بهترین و امن ترین سپر در مواجهه با خطرات و انحرافات است و این امری کاملا ملموس و مجرب است که به هرمیزان نهاد خانواده از استحکام و امنیت بالاتری برخوردار باشد، و در تربیت و صیانت فرزندان خانواده سرمایه گذاری صورت گیرد، افراد با سلامت بیشتری ورود و خروج در جامعه خواهند داشت
در راستای حمایت از رونق تولید
۱۳۹۸-۰۵-۳۰ ۱۲:۵۱
دکتر محمود بابایی سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان ابراز امیدواری کرد کارگروهی متشکل از اساتید بسیجی در جهت ارزیابی حیطه های مورد نیاز تولید در استان کرمان و رفع موانع آن تشکیل گردد.
در جهت حمایت از پژوهش
۱۳۹۸-۰۵-۱۵ ۱۱:۵۲
دکتر قاسم محمدی نژاد مدیر پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان خواستار عقد تفاهم نامه فی ما بین جهت همکاری مشترک بسیج اساتید استان کرمان و پژوهشکده فناوری تولیدات گیاهی دانشگاه شهید باهنر کرمان در راستای حل مسائل مرتبط با آب، کشاورزی و محیط زیست در قالب اندیشکده های مسئله محور و استفاده از ظرفیت اساتید بسیجی و مجموعه بسیج در نیل به اهداف گام دوم انقلاب اسلامی شد.
در جهت پیشبرد اهداف سازمان
۱۳۹۸-۰۵-۰۲ ۰۹:۵۸
دکتر بابایی در جلسه با مسئولین معاونت های بسیج اساتید استان کرمان: باید با تلاش و پویایی در جهت خدمت به اساتید بسیجی گام برداشت.
در راستای تعامل سازنده
۱۳۹۸-۰۴-۲۶ ۰۹:۴۱
سرپرست سازمان بسیج اساتید استان کرمان: ما باید بتوانیم شبکه ای از اساتید انقلابی در جهت گفتمان سازی انقلاب اسلامی ایجاد نماییم!
در جهت حمایت از دانش آموزان مناطق محروم
۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۱۳:۵۸
دکتر بابایی در این بازدید آمادگی مجموعه بسیج اساتید استان را در ارایه خدمات آموزشی و استفاده از ظرفیت علمی اساتید بسیجی در کمک به دانش آموزان نیازمند و دانش آموزان مناطق محروم جنوب و جنوب شرق استان اعلام نمودند و کمک به مستضعفین و نیازمندان را از رویکردهای سازمان بسیج مستضعفین برشمردند.
در جهت هم اندیشی بیشتر
۱۳۹۸-۰۴-۲۰ ۱۱:۰۳
دکتر بابایی در یک جمع بندی رسالت کنونی بسیج اساتید را تقویت جبهه انقلابی از طریق رشد و تعالی یافتن شخصی و اجتماعی دانست.
در راستای حمایت از رونق تولید
۱۳۹۸-۰۴-۰۴ ۱۲:۱۳
مجموع ظرفيت فعلی توليد ۸۰۰۰تن انواع ماشين آلات و تجهيزات می باشد و اشتغال مستقيم شرکت نيز بالغ بر ۴۰۰نفر در تخصص های مورد نياز صنعت لاستيک و فلز و متالورژی و دفاتر فنی و طراحی و کارشناسی صورت می پذیرد.

صفحات

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

معرفی اساتید