در ادامه نظارت ستادی از کرمان:
۱۳۹۸-۰۷-۲۳ ۱۳:۲۷
دکتر زارعی: جنبش استادی پیشران و مطالبه گر است.
با حضور رییس دانشگاه و هیات رئیسه
۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۲:۵۲
طی حکمی دکتر حسین نگارستانی از اساتید بسیجی آن دانشگاه به عنوان مسئول جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان معرفی گردید.
به مناسبت روز بسیج اساتید
۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۱۲:۴۴
دکتر زهرا نادری: سازمان بسیج اساتید کشور طی ۸ سال فعالیت رسمی هم اکنون در ۳۰ مرکز استان و۳۳۲ دانشگاه و مرکز آموزش عالی کشور با بیش از ۱۱هزار عضو از میان اعضای هیات علمی دانشگاهها مشغول به فعالیت و خدمت رسانی می باشد. مهمترین وظیفه بسیج اساتید تحقق دستورات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در دانشگاهها است.
به مناسبت روز بسیج اساتید
۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۱۱:۱۱
دکتر خزاعی با اشاره به قدرت دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: مقابله مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در سرنگونی پهباد جاسوسی «گلوبال هاوک» آمریکایی و دستیابی به این مهم، همان تفکر انقلابی و بسیجی است که در دانشمندان ما ایجاد شده و در حال حاضر به این توانمندی نظامی رسیده ‌ایم که به راحتی تجاوزات دشمنان را خنثی می‌کنیم.
۱۳۹۸-۰۳-۰۴ ۱۴:۰۲
این نشست با هدف رصد مسائل و مشکلات شهرستان رفسنجان و ارائه پیشنهادات و طرحهای علمی و عملی برای حل مشکلات و معضلات منطقه برگزار شد.
در ادامه سفر به رفسنجان،
۱۳۹۸-۰۲-۱۳ ۱۴:۵۳
دکترحسینی نسب سرپرست کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان رشد عضوگیری در کانون را هدفمند و با شتاب ارزیابی نمود.
باحضور اساتید دانشگاه های رفسنجان:
۱۳۹۸-۰۲-۰۲ ۱۱:۱۹
اساتید به بررسی راهکارهای تبیین هر چه بهتر بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه ها خصوصا شهرستان ها پرداختند.
با حضور اساتید بسیجی:
۱۳۹۷-۱۲-۲۱ ۱۰:۱۲
دکتر جلالی: مدیریت و کنترل استفاده از فضای مجازی بسیار مهم و نیازمند مهارت است.
به مناسبت جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران
۱۳۹۷-۱۱-۲۱ ۰۷:۴۳
دانشگاه جیرفت از همه اساتید بسیجی و دانشجویان و ملت شهید پرور ایران اسلامی جهت شرکت در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن ماه دعوت بعمل آورد.
در راستای تبیین گفتمان ارزش محوری:
۱۳۹۷-۱۱-۱۵ ۰۸:۵۱
بررسی جهان بینی و هستی شناسی مدرنیته و جایگاه دین در رویکرد مدرنیسم از مباحث عمیق مطرح شده در این نشست بود.
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه ولیعصر رفسنجان
۱۳۹۷-۱۱-۰۵ ۲۳:۱۳
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نورعنبرآباد:
۱۳۹۷-۱۰-۱۱ ۱۱:۲۳
این بازدید علمی به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نورعنبرآباد باهمکاری اداره کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور استان و در راستای افزایش ارتباط مراکز دانشگاهی با مراکز صنعتی و تولیدی برگزار گردید.
در راستای گرامیداشت حماسه ۹ دی
۱۳۹۷-۱۰-۰۹ ۰۷:۵۰
تاریخ نشان داده است، قدرت‌های غربی، وقتی نتوانستند با کودتا، جنگ و تحریم، ملت‌های مستقل را به زیر بکشند، با ایجاد اختلال‌های سیاسی سعی کردند آنارشیسم را در این جوامع حاکم کنند تا بتوانند از این طریق به اهداف خود دست پیدا کنند.
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان
۱۳۹۷-۰۹-۲۶ ۱۱:۲۶
استاد امینی با بیان تفکر لیبرال در سیاست و کاپیتالیسم در اقتصاد و چگونگی همراهی این دو جریان در جهان غرب به برنامه های دشمنان برای سلطه بر منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) و از پای درآوردن انقلاب اسلامی از طریق عوامل بیرونی و عوامل داخل کشور اشاره نمود.

صفحات

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

معرفی اساتید